Autor:

REDAKCJA

Utworzono:

20.11.2016

W pierwszej rundzie pucharu Polski nasza drużyna niespodziewanie łatwo ograła Śląsk Reńska Wieś,aż 9-2 !

Mało kto się spodziewał tak prostej przeprawy,bo doskonale wiemy,że mecze ze Śląskiem zawsze dla nas były trudne i ciężko,było o pozytywny rezultat,dziś jednak wreszcie stało się inaczej.Wygraliśmy,awansowaliśmy do kolejnej fazy i również była to rehabilitacja za przegrany mecz w lidze w niedawnym czasie.

Przewaga naszej drużyny,była widoczna od samego początku tego spotkania i mimo tego,że boisko po wczorajszym spotkaniu oldbojów było w kiepskim stanie to potrafiliśmy stwarzać spore zagrożenie pod bramką Śląska..sporo jednak było niedokładności,ale to tylko dlatego,że piłka zazwyczaj uciekała czy też odbiła się przed uderzeniem lub dośrodkowaniem.

Unia przeważała,ale pierwsi gola zdobyli goście z ewidentnego spalonego...jednak długo nie musieliśmy czekać na odpowiedź Cerekwickiego zespołu i już kilka chwil później było 1-1,żeby w następstwie rozwiązał się worek z bramkami oczywiście w naszym wykonaniu.Do przerwy jednak prowadziliśmy 3-1!

Po zmianie stron gra nie uległa diametralnej zmianie i w dalszym ciągu mieliśmy przewagę w każdym fragmencie,szybko zdobyliśmy kolejnego gola i gra się nieco uspokoiła.

W biegiem czasu przyjezdni jakby odpadali z sił i było to widać po trafieniach do siatki naszej drużyny..Bramki padały jedna po drugiej i dopiero przy stanie 7-2 na kilkanaście minut gra została nieco zwolniona,ale i tak dołożyliśmy jeszcze dwie bramki i wygrywamy 9-2!

W ostatniej minucie mogliśmy jeszcze podwyższyć rezultat,ale karnego nie strzelił Jarek Stelmach.

Unia wygrywa zasłużenie ze Śląskiem i awansuje do kolejnej rundy,a rywalem będzie Ruch Steblów - Ten mecz już za tydzień w niedzielę 27 listopada o godz 13:00 (więcej w zapowiedzi)

Brawo dla całego zespołu za dzisiejsze okazałe zwycięstwo i awans do następnej fazy rozgrywek pucharowych - BRAWO MY :)

UNIA 9-2 ŚLĄSK